محبوب‌ترین برند

محبوب‌ترین برند موبایل در ایران کدام است؟

شاید حدس زدن همچین سوالی که محبوب‌ترین برند موبایل در ایران کار ساده‌ای باشد اما وقتی نتایج جست و جوی کاربران اینترنتی را ملاحظه میکنید متوجه میشوید که برخلاف ذهنیتی که نسبت به برندهای معروف هست اما نتایج آمار دیگری را به نمایش میگذارد. شما محبوب ترین برند موبایل را کدام حدس میزنید؟

من همیشه علاقه داشتم که بدونم کدوم برند موبایل و لوازم جانبی از همه محبوب تر هست برای همین این ویدیو رو ضبط کردم.

محبوب‌ترین برند موبایل در ایران

محبوب ترین برند موبایل یا پرفروشترین موبایل؟

مقایسه‌ی برندهای و محبوبیت آنها چیزی جدای از فروش و تعداد کاربران آنهاست. همه عاشق خیلی از وسایل و امکانات لوکس هستند اما توانایی تهیه‌ی آنها را ندارند. در مبحث موبایل نیز همین قاعده حکم فرماست که حتما محبوب‌ترین برند پرفروش‌ترین نیست. مقایسه بین محبوبترین موبایها در ایران و جهان هست و توسط خیلی از افراد دیگر نیز ادامه خواهد داشت.

در این مقایسه ما برندهای مختلف را فقط از نظر تعداد سرچ و جست و جوی کاربران که نشانه‌ای از محبوبیت آنهاست مقایسه کرده‌ایم و آمار دقیقی از فروش و تعداد کاربران فعال را دریک ویدیوی دیگر خدمتتان ارائه خواهیم کرد.

از شما دعوت میکنم که به تماشای ویدیوی پرفروش ترین برند موبایل از سال 1993 تا 2019 هستید

یک دیدگاه برای “محبوب‌ترین برند موبایل در ایران”

  1. I tried it on and it worked well. It hides the gray hair and thickens the hair. Thanks for the supplies included! I have already collected the merchants, and I need to buy them later!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...

تخفیفات همکاری

جهت عضو شدن در لیست انتشار و آگاهی از  تخفیفات همکاری لطفا شماره تماس خودتون رو وارد کنید.