samsung galaxy a50 ، سامسونگ گلکسی a50

گوشی میان رده‌ای و فوق العاده محبوب samsung galaxy a50 را در ویدیوی زیر خدمتتان معرفی مینماییم. سامسونگ گلکسی a50 پر فروشترین و موفق ترین مدل از بین تمام برندهای تولید کننده‌ی موبایل در سال 2019 میباشد.

samsung galaxy a50 – سامسونگ گلکسی a50

دو مدل مختلف برای samsung galaxy a50 ثبت شده است.

شما کاربران عزیز میتوانید از طریق لینکهای زیر هر مدل و هر رنگ از سامسونگ a50 را که دوست داشتید تهیه نمایید.

برای خرید سامسونگ گلکسی A50 رم 6

سامسونگ گلکسی a50 کانفیگ اول با رم 6 جهت افرادی که بیشتر از حد معمول یک کاربر پرکاربرد از گوشی انتظار دارند. این مدل با حافظه‌ی 128 گیگا بایت بسیار مناسب برای بازیهای اندرویدی و اپلیکیشنهای زیاد روی گوشی میباشد البته نباید در این موارد زیاده روی کرد چونکه این مدل نیز ماننده همه‌ی مدلهای دیگر تمام برندها محدودیت دارد . هرچند که قادر به اجرای 80 درصد بازیهای بسیار باکیفیت اندرویدی را دارد. اگر به دنبال گزینه‌ای هستید که بدون مشکل همه‌ی بازیها را اجرا کند باید گلکسی اس10 را تهیه نمایید.

خرید مدل سامسونگ گلکسی A50 رم 4

کانفیگ دوم با رم 4 . این کانفیگ هرچند از قبلی از لحاظ رم و قدرت پایینتر است اما دیگر امکانات که مهمترین آنها دوربین است را کامل دارد . این مدل واقعا فروشی بالاتر از همه‌ی مدلهای دیگر سامسونگ داشت. رم پایینتر این مدل فقط بخاطر این بوده است که قیمت مناسب تری داشته باشد و کاربرانی که امکانات A50 را دوست دارند از داشتن آن محروم نشوند.

دوربین سه گانه از مهمترین امکانات گوشی گلکسی A50

تا چند سال پیش داشتن یک گوشی با دوربین 5 مگاپیکسلی اوج تکنولوژی وکلاس بود . اما استقبال کاربران موبایل از عکاسی و گرفتن ویدیو از طریق موبایل شرکتها را برآن داشت که حتما این کیفیت را به موبایلها منتقل کنند.

دوربین سه گانه‌ی گوشی گلکسی A50 یک دوربین فیلم برداری و عکاسی حرفه‌ای همراه شماست که میتوانید بهترین و شادتریین لحظات زندگی خود را با کیفیتی بسیار بالا ثبت و ضبط نمایید. دوربین اصلی 25 مگاپیکسل میباشد یک دوربین 8مگاپیکسلی برای تشخیص عرض و یک دوربین 5 مگاپیکسلی برای تشخیص عمق روی این مدل زیبا تعبیه شده است و دوربین سلفی نیز 25 مگا پیکسل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *