گوشیهای اپل ، گوشیهای آپل

گوشیهای اپل یا همان گوشیهای آیفون را در ویدیویی زیر خدمت شما دوستان معرفی کردیم. اما بصورت متنی و خلاصه نیز خدمت شما دسته بندیهای آن را ارائه میکنیم. مدلهای آیفون موجود در بازار ایران از آخرین و جدیدترین آیفون که در هنگام ضبط ویدئو در بازار موجود بوده است نیز در تقسیم بندی موجود میباشد.

معرفی گوشیهای اپل

دسته بندی گوشیهای اپل شماره‌ای IPHONE NUMBER

از تولید اولین آیفون این نوع شماره گذاری و مدل گذاری رویه‌ی ثابت شرکت اپل بوده و اکثرا شما خواننده‌های عزیز با این نوع مدل گذاری آشنا هستید. سال 2007 آیفونی که در تصویر زیر مشاهده میکنید به بازار ارائه شد و بعد از آن خیلی طول نکشید که اپل خود را بعنوان یک غول تولید کننده معرفی کند.

اولین آیفون ، گوشیهای اپل ، گوشیهای آیفون

آیفون با نام ایکس iphone x و iphone xs

از وقتی که اپل تصمیم به تولید مدلهایی با شماره گذاری بهمراه ایکس نمود گوشیهای بسیار پرقدرت‌تر و قویتری به بازار ارائه داد و توانست قدرت اسمارت فونهایش را به رخ رقبا بکشاند.

مدلهای مختلف آیفون نام گذاری جدیدی با نام iphone xr

اپل در برخی از جدیدترینها و در تنوع مدلی از نامگذاری ایکس آر استفاده نموده است.هرچند که در سیاستی جدید اپل اقدام به تولید چند کانفیگ مختلف از هر مدل آیفون نموده و جدیدترین آیفون و آخرین آیفون موجود در بازار را معمولا در سه مدل ساده و پرو و پرومکس ارائه مینماید تا اینکه بتواند مشتریان بیشتری برای یک مدل خاص دستو پا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!

تخفیفات همکاری

جهت عضو شدن در لیست انتشار و آگاهی از  تخفیفات همکاری لطفا شماره تماس خودتون رو وارد کنید.