تمام مدلهای سامسونگ

تمام مدلهای سامسونگ (بخش اول) را در ویدیوی زیر بشناسید . گستردگی مدلهای موجود در بازار به قدری زیاد شده است که حتی فروشنده‌های آماتور هم تمام مدلهای موجود یک برند خاص رانمیشناسند چه برسد به عامه‌ی مردم که فقط زمانی با انواع مدلهای یک برند سروکار دارند که بخواهند گوشی بخرند. همه مدلهای سامسونگ گلکسی در یک ویدو با عنوان تمام مدلهای سامسونگ را میشه پخش کرد اما از حوصله‌ی مخاطب خارج است. در دو بخش ما اقدام به تهیه‌ی این ویدیو کرده‌ایم. بخش تمام مدلهای سامسونگ (بخش دوم) نیز در دسترس میباشد.

تمام مدلهای سامسونگ

تمام مدلهای سامسونگ (بخش اول) بصورت سری بندی

اولین سری از تمام مدلهای سامسونگ SERIES J میباشد

بصورت دسته بندی کلی سامسونگ 5 سری مختلف دارد. این سری بندیها تنوع مدلی را بسیار زیاد کرده و حق انتخاب گسترده‌ای برای مشتری و خریدار ایجاد کرده است. اما هدف از این نوع تقسیم بندی را بصورت کلی به این شکل بیان نموده‌اند که سری j را بعنوان سری ارزان قیمت سامسونگ در نظر باید گرفت هر چند که در همین تقسیم بندی نیز گوشیهای بسیار قدرتمند و پر امکاناتی وجود دارد اما بصورت کلی بعلت رقابتی بودن قیمتهای آنها و در مقایسه با دیگر مدلها این سری را سری ارزان قیمت سامسونگ مینامند.

سری جی سامسونگ

سری بسیار متنوع و میان رده‌ای سامسونگ SERIES  A

دسته بندی دوم و میان رده‌ای سامسونگ سری A میباشد که بسیار محبوب و پر فروش میباشد. این سری از گوشیهای هوشمند دو نوع شماره گذاری و مدل بندی شده‌اند.تا قبل از سال 2019 بصورت عددی یکان شماره بندی شده‌اند و از شال 2019 این مدل بندی وعدد گذاری به شکل ده گان شده است. در تصویر زیر شما شماره گذاریها و مدل بندیهای قبل از 2019 را مشاهده میکنید.

در سال جدید میلادی سامسونگ تصمیم به تغییر رویه داد و مدل بندی سری ای را تغییر داد و بصورت ده‌گان شماره گذاری و مدل بندی کرد. در تصویر زیر مدلهای موجود تا این تاریخ را مشاهده مینمایید.

در بخش دوم به دیگر مدلها و سریهای سامسونگ میپردازیم

SERIES  S

SERIES M

SERIES  NOTE

ادامه دارد…

۳ دیدگاه برای “تمام مدلهای سامسونگ (بخش اول)”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...

تخفیفات همکاری

جهت عضو شدن در لیست انتشار و آگاهی از  تخفیفات همکاری لطفا شماره تماس خودتون رو وارد کنید.