شارژر مناسب ، شارژر خوب

شارژر مناسب را چطوری میتوان خرید؟

تا حالا بارها شده که شما شارژر اصلی گوشی و تبلت خود را بعلت استفاده‌ی زیاد و یا مفقود شدن و یا اینکه آسیب دیدن بر اثر اتفاق از دست داده‌اید. همیشه این مسئله که شارژر مناسب برای باتری باید چگونه باشد یک سئوال بوده و هست و برای خیلیای دیگه نیز سوال خواهد شد. دغدغه‌ی خرید شارژر حتی در مواردی مثل شارژر فندکی و شارژر وایرلس (بیسیم) همراه همیشگی کاربران موبایلی میباشد. شارژر مناسب گوشی و شارژر مناسب تبلت خود را قبل از اینکه تهیه نمایید حتما این ویدیو را تماشا کنید.

وجود تعداد بسیار زیاد شارژر تقلبی و فیک ما را برآن داشت که یک ویدیو در مورد شارژر مناسب برای باتری تهیه کرده و کاربران سایت را آگاه نماییم. تناسب منبع تغذیه و باتری شامل حال شارژر فندکی و شارژ وایرلس نیز میشود. قوانینی که بیان میشود بصورت کلیست و قابل استفاده در موارد مختلف است.

ضرورت استفاده از شارژر مناسب گوشی در اسمارت فونها

تولیدات اخیر اکثر برندها دارای باتریهای 3 هزار میلی آمپر به بالا هستند . و این اسمارت فونها نیاز به یک شارژری دارند که توانایی شارژ کردن باتری را در زمان مناسب را داشته باشند و علاوه بر آن اسیبی به باتری و مدار شارژ نزنند. استفاده از شارژر ضعیف ( 1 آمپر ) جهت شارژ باتری 3 هزار میلی آمپر به بالا اسیب جدی را به اسمارت فون شما وارد خواهد کرد. اول بخاطر اینکه توان لازم جهت شارژ کردن را ندارد در نتیجه پروسه‌ی شارز زمانبر بوده و این باعث افزایش دمای داخلی و مدار شارژ میشود. دوم. بالا رفتن دمای داخلی باعث آسیب دیدن دیگر مدارها مخصوصا پردازنده شده و اثرات جبران ناپذیری به گوشی شما وارد میکند.

دیگر آسیبی که به باتری وارد خواهد کرد اینست که باتری کامل شارز نشده و به مرور زمان بخشی از سلولهای ذخیره ساز داخل باتری از بین میروند و این روند باعث نابودی باتری خواهد شد.

یک دیدگاه برای “شارژر مناسب گوشی – قبل از خرید شارژر حتما این ویدیو رو ببینید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!

تخفیفات همکاری

جهت عضو شدن در لیست انتشار و آگاهی از  تخفیفات همکاری لطفا شماره تماس خودتون رو وارد کنید.